Menu

Siatkarki PSPS Chemik Police trzecie w Poznaniu

Podopieczne Zdzisława Gogola zajęły trzecie miejsce w rozgrywanym w Poznaniu turnieju towarzyskim. Policzanki bez swojej podstawowej rozgrywającej - Joanny Sowy przegrały z Energetykiem Poznań 1:3 (16:25, 25:23, 20:25, 17:19) i ŁKSem Łódź 1:3 (18:25, 15:25, 19:25, 25:19).

- Udział w dzisiejszym turnieju był istotnym sprawdzianem przed rozpoczęciem sezonu. Miałem okazję zobaczyć moje zawodniczki w bezpośrednim starciu z rywalkami. Przed nami jeszcze sporo pracy, ale dzięki takim spotkaniom jak te w Poznaniu wiemy dokładnie na czym musimy się skoncentrować na treningach - powiedział Zdzisław Gogol, szkoleniowiec PSPS Chemik Police.

MVP poznańskiego turnieju uznana została powracająca do Polic z Piasta Szczecin - Agnieszka Kazaniecka, która w zbliżającym się sezonie będzie występowała na pozycji atakującej.

- Nagroda MVP jest dla mnie sporym zaskoczeniem, ale nie ukrywam że bardzo miłym. Przed nami jednak jeszcze sporo pracy ale wierzę, że w już w tym sezonie pokażemy się z dobrej strony i sprawimy trochę frajdy naszym kibicom - powiedziała najlepsza zawodniczka turnieju.

Już w najbliższą środę, 25 września o godzinie 18:00 policzanki rozegrają w Malborku spotkanie z miejscowym Orłem w ramach rozgrywek Pucharu Polski.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Sponsorzy

Grupa Azoty ZCh Police S.A. Polchar Sp. z o.o. Gmina Police Espol Kemipol Lastrico - Jan Ziętek Baumit

Klub

Rozgrywki

Biuro Prasowe

Kontakt

ul. Siedlecka 2b
72-010 POLICE

pspspolice@gmail.com
rzecznik@chemikpolice.eu
+48 (91) 317 68 56